Windykacja WMF

Firma WMF działa na ogólnopolskim rynku obrotu wierzytelnościami. Celem działalności WMF jest wyeliminowanie problemów klientów, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy od swoich dłużników.
Firma Windykacyjna WMF specjalizuje się w rynku finansowym ze szczególnym nastawieniem na windykację i wykup wierzytelności. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, która od wielu lat działa w branży, nasze działania pozwalają na skuteczne odzyskanie dla państwa pieniędzy.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Prace windykacyjne prowadzimy na własny koszt i ryzyko. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja pobierana dopiero po odzyskaniu od dłużnika środków finansowych.

Nasi klienci traktowani są indywidualnie w rozwiązywaniu ich problemów, a każdy z nich jest w stałym kontakcie z osobą prowadzącą sprawę.

Naszym atutem jest błyskawiczne działanie i dążenie do polubownego ściągnięcia należności, co pozwala zaoszczędzić klientowi sporo kosztów jak i czasu.

Oferujemy
- Windykacja
- Faktoring
- Restrukturyzacja Zadłużenia
- Egzekucja komornicza wspomaganie
- Monitoring Płatności
- Pożyczki
- Kupno Wierzytelności

Słowa kluczowe:
odzyskiwanie długów, katowice, inkasso, zielona góra, częstochowa, poznań, płock, firma, łódź, komornicza, sądowa, kraków, bielsko-biała, windykacja, długów, warszawa, rzeszów, nowy sącz, windykacja należności, indykacja

2010-04-07

Wizyty robotów

google 60bing 12yahoo 166
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010