tanie linie lotnicze

Portal umożliwia rezerwację biletów lotniczych i autokarowych. Każdy może zarezerwować bilet w wybrane przez siebie miejsce nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na stronę www.Biletti.pl i wypełnić stosowny formularz rezerwacji. Obsługa portalu jest intuicyjna i nie wymaga od użytkowników dużych umiejętności posługiwania się komputerem. W prosty, szybki i przyjemny sposób można wybrać żądany kierunek podróży i środek transportu, a następnie jedynie za pomocą kilku kliknięć zakupić bilet. System rezerwacji jest bardzo czytelny - prowadzi on internautę krok po kroku aż do samego momentu finalizacji transakcji. Cały proces rezerwacji i zakupu biletu trwa zaledwie kilka minut.
Duży nacisk położony został na jakość obsługi i bezpieczeństwo.
Osobom mniej obeznanym z obsługą komputera pomocą służą konsultanci, dzięki którym można zarezerwować bilet telefonicznie pod numerem +48 32 728 31 97. Udzielą oni także bezpłatnych informacji dotyczących podróży a także wskazówek co robić w przypadku jakichkolwiek problemów z rezerwacją bądź zmianą planu lotów.

Słowa kluczowe:
tanie, tanie latanie, tanie loty, biuro turystyczne, poradniki, tanie hotele w warszawie centrum, bilety autokarowe, bilety lotnicze, tanie przeloty, tanie linie lotnicze, tanie bilety lotnicze

2010-04-22

Wizyty robotów

google 66bing 9yahoo 183
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010