Szczyrk - Hotel Meta

"META" Hotel-Restauracja znajduje się w centrum Szczyrku, w bezpośrednim sąsiedztwie całorocznego wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne.
Lokalizacja obiektu sprzyja organizacji konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, biesiad góralskich, imprez okolicznościowych a przede wszystkim aktywnemu, rodzinnemu wypoczynkowi, zarówno w okresie zimowym jak i letnim.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 200 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telefon, TV-Sat, dostęp do Internetu.

Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację wesela, komunii, chrzcin i innych uroczystości rodzinnych. Wysoka jakość świadczonych usług oraz fachowa obsługa sprawia, iż każde spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości.

Dysponujemy zespołem klimatyzowanych sal konferencyjnych od 50 do 180 miejsc wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Słowa kluczowe:
nocleg w szczyrku, noclegi w szczyrku, szczyrk, pokoje, apartamenty, restauracje, konferencje i szkolenia w szczyrku, wypoczynek latem i zimą, hotel, hotel w szczyrku, wypoczynek w szczyrku, restauracja w szczyrku, konferencje w szczyrku, sale konferencyjne w szczyrku, wypoczynek szczyrk, noclegi szczyrk, restauracja szczyrk, konferencje szczyrk, sale konferencyjne szczyrk, narty szczyrk

2010-06-18

Wizyty robotów

google 63bing 6yahoo 148
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010