Start CNC - kursy i szkolenia CNC

Firma Start CNC organizuje szkolenia z obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Nie jest przy tym typowym centrum edukacyjnym, których wiele na naszym rynku i które kształcą praktycznie w każdym zawodzie – od fryzjera po spawacza. Start CNC to wąsko wyspecjalizowana firma szkoleniowa skupiająca się na tematyce związanej wyłącznie z branżą CNC.
Gwarantem efektywności naszych szkoleń jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna. Przekazujemy wiedzę opartą na doświadczeniu, wykorzystując przy tym nowoczesne i skuteczne metody kształcenia. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, posiadające wyższe wykształcenie techniczne. Instruktorami zajęć praktycznych są specjaliści w dziedzinie programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie. Ze swej strony gwarantujemy więc wysoki poziom merytoryczny szkolenia.

Słowa kluczowe:
szkolenia zawodowe, certyfikaty, forum, praca, kursy i szkolenia, cnc, kurs cnc, szkolenia cnc, operator cnc, technolog cnc, programista cnc, cmm, laser cnc, cad cam cnc, cad cam, programowanie cnc, start cnc, baza cnc, forum cnc, kursy cnc

2010-04-22

Wizyty robotów

google 103bing 7yahoo 160
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010