SSW - Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy - Kancelaria prawna

Kancelaria Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego i podatkowego.
Wspólnikom Kancelarii przyświeca idea świadczenia doradztwa prawnego w sposób najbardziej praktyczny i efektywny. Doradzamy Klientom przy tworzeniu strategii, ich wdrażaniu oraz świadczymy bieżącą obsługę prawną.

Tworząc strategię działania dążymy do najpełniejszego osiągnięcia celów stawianych przez Klientów. Wnosimy krytyczną ocenę faktów właściwą dla osób z zewnątrz i utrzymujemy całościowe podejście mając na uwadze wszystkie detale i aspekty sprawy.

Na etapie wykonawczym bierzemy pełną odpowiedzialność za wdrożenie doradzanych Klientom strategii i rozwiązań prawnych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie relacje z zagranicznymi kancelariami prawnymi, bankami i innymi doradcami finansowymi.

Po zakończeniu transakcji świadczymy Klientom bieżące doradztwo, także w zakresie koordynacji obsługi prawnej z innych jurysdykcji.

Tworzymy zespół składający się z indywidualności. Kancelaria skupia prawników będących najwyższej klasy specjalistami w swoich dziedzinach. Poszczególni prawnicy Kancelarii są uznawani i wyróżniani przez międzynarodowe organizacje oceniające jakość świadczenia usług doradztwa prawnego.

Dysponujemy biurami w Warszawie i w Poznaniu, które pozwalają nam świadczyć na rzecz naszych Klientów usługi o najwyższym standardzie.

Klientom oferujemy wiedzę, kreatywność, doświadczenie i dyspozycyjność.

Słowa kluczowe:
prawnicze, kancelarie prawne, kancelaria warszawa, prawo, ssw, spaczyński, szczepaniak, kancelaria prawna

2010-01-11

Wizyty robotów

google 177bing 9yahoo 171
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010