Spinex kleje do etykiet zawory przemysłowe

Gwarantujemy zaopatrzenie w kleje przemysłowe do klejenia etykiet niemieckiej firmy cph, woda lodowa, kleje na zimno, etykietowanie w produkcji, metale wysokotopliwe sparkal, densimet, wolfram, elektrody TIG, GME, węgliki spiekane półfabrykaty oraz wyroby gotowe, zawory przemysłowe Sudmo dla branży mleczarskiej, wiertła do płytek drukowanych PCB.
W ofercie firmy SPINEX SPINKIEWICZ znajdują się kleje skrobiowe, dyspersyjne, na zimno, na gorąco, które rewelacyjnie sprawdzają się w branżach spożywczych do naklejania etykiet papierowych, OPP na szkło, PET, blachę, PS, PVC, PE. Oferujemy kleje odporne na niskie temperatury, tak zwaną wodę lodową, do klejenia etykiet przed pasteryzacją, do transparentnych etykiet PP na etykieciarkach standardowych.
Kleje przeznaczone do klejenia etykiet stanowią główny produkt w naszym programie sprzedaży. Posiadamy też w swojej ofercie kleje dla przemysłu poligraficznego, drzewnego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz do klejenia kopert.
Zawory, części, akcesoria produkowane przez Sudmo mają zastosowanie w przemyśle spożywczym, napojów, farmaceutycznym, chemicznym oraz kosmetycznym.
Firma Spinex Spinkiewicz jest przedstawicielem Sudmo na Polskę. Spinex zapewnia stałe dostawy narzędzi i materiałów renomowanych firm narzędziowych.

Słowa kluczowe:
klejenie tworzyw sztucznych, na zimno, narzędzia przemysłowe, wiertła, kleje do szkła, kleje, kleje do metalu, zawory hydrauliczne

2012-07-20

Komentarze: Spinex kleje do etykiet zawory przemysłowe

Sudmo dodany, 2013-02-17 | Ocena: 5/5

Polecam zawory klapowe dla przemysłu spożywczego. W mojej mleczarni zawory dostarczone przez Spinex Spnkiewicz sprawdziły się doskonale. Zachęcam do zakupów, to sprawdzony dostawca.
Elektroda dodany, 9719-05-25 | Ocena: 5/5

Elektroda wolframowa kupiona w firmie Spinex Spinkiewicz daje gwarancje udanego spawania, długa żywotność elektrody to rzadka cecha, polecam, jakość za rozsądną cenę.
Jolanta dodany, 2012-08-23 | Ocena: 5/5

Zawory firmy Sudmo zakupione w Spinex, są dla branży chemicznej najlepsze. W mojej rozlewni rozpuszczalnika działają doskonale, szczególnie zawory regulacyjne. Polecam Spinex Spinkiewicz, to sprawdzony sprzedawca.
Martynika dodany, 2012-08-04 | Ocena: 5/5

Zamówiłam w Spinexie kleje przeznaczone do etykietowania opakowań plastikowych. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolana ze współpracy.
Spawacz dodany, 2012-07-20 | Ocena: 5/5

Polecam szczególnej uwadze ofertę na metale wysokotopliwe, bardzo duży wybór za rozsądna cenę. Spinex Spinkiewicz to dostawca, któremu można zaufać.

Wizyty robotów

google 115bing 15yahoo 361
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010