Salon Audio Video RMS.pl

Wierzymy, że wszystko, co rodzi się z pasją jest lepsze i bardziej autentyczne. Fundamentem sklepu są pasja i zapał zespołu RMS.pl do najbardziej jak to tylko możliwe realnego dźwięku oraz żywego, krystalicznie czystego obrazu video.

Stąd jesteśmy przekonani o wyjątkowości usług i produktów, które oferujemy. Cenimy sobie satysfakcję każdego klienta, a najbardziej tego wymagającego. Podejmujemy się różnorodnych zadań z zakresu instalacji i montażu systemów audio-video. Każdego dnia kilkuosobowy zespół obsługi stara się rozwiązać różne kwestie, z jakimi zgłaszają się do nas entuzjaści dźwięku i obrazu. W tym celu zawsze staramy się znaleźć indywidualne rozwiązania, najlepiej dopasowane do potrzeb klienta.

W ofercie sklepu znajdują się kable i przewody połączeniowe do elektroniki domowej i profesjonalnej, a także słuchawki, kolumny głośnikowe, amplitunery, odtwarzacze CD/DVD, gramofony i wkładki oraz zestawy kina domowego i stereo. Asortyment uzupełniają ekrany projekcyjne, uchwyty i stojaki na TV LCD/plazma, piloty, wtyki, przejściówki, rozdzielacze i konwertery.
Dążymy do ciągłego poszerzania wiedzy na temat potrzeb Klientów, poszerzania naszego asortymentu oraz ciągłego doskonalenia.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług i zakupów.

Słowa kluczowe:
iphone 3g, sprzęt audiowizualny, kable, panasonic, odtwarzacze multimedialne, dvd, prezent dla niego, prezent, prezent dla mężczyzny, sklep internetowy, zakupy, ferguson, kolumny, rtv, stoliki rtv, kino, blu-ray, hi-fi, audio-wideo, audio

2009-12-23

Wizyty robotów

google 118bing 11yahoo 172
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010