Rusztowania Wrocław

Oferujemy kompleksową usługę dzierżawy rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na terenie budowy. Rusztowania uniwersalne plettac SL 70 to niezwykle oszczędne rusztowania ramowe do wszelkiego gatunku prac budowlano-montażowych. Sprawdziły się one znakomicie w wielu sferach wdrożeń i zalicza się w Europie do najczęściej wykorzystywanych.
Używając systemy rusztowań plettac poważnie oszczędzasz na kosztach robocizny.
Za pomocą uniwersalnego systemu rusztowań plettac Kombi SL 70 można prędko i bezproblemowo obudować rusztowaniami najróżniejsze gmachy, nawet jeżeli miejscowe warunki z pozoru nastręczają kłopoty. W ciągu dnia jeden pracownik może zarusztować od 70 do 250m2 powierzchni. Dzięki tym własnościom, lecz także z uwagi na prostotę składowania, przewozu i montażu rusztowań SL 70 można poczynić poważne oszczędności w kosztach budowy.
Nasze rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 spełniają wymogi dyrektywy EWG HD 1000 i więc mogą być stosowane w całej Europie.
Tak więc rusztowanie uniwersalne plettac Kombi SL 70 mogą być z powodzeniem stosowane na każdym terenie budowy w woj. dolnośląskim, jak też i w całej Europie, bez konieczności sporządzania kosztownego atestu indywidualnego. Spełnia ono także srogie wymogi budowlanych niemieckich związków zawodowych i posiada dopuszczenie eksploatacyjne opublikowane przez Instytut Techniki Budowlanej w Berlinie.
Posiadamy prywatny transport, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć na czas do każdego miejsca w woj. dolnośląski – Wrocław, Lubin, Legnica, Głogów, Wałbrzych, jak też i w Polsce.

Słowa kluczowe:
rusztowania wrocław, rusztowania legnica, rusztowania lubin, wynajem rusztowań

2010-06-22

Wizyty robotów

google 249bing 11yahoo 163
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010