Platforma darmowych aliasów www i krótkich linków

Serwis pvv.pl to platforma darmowych aliasów www oraz krótkich linków. Twoja strona internetowa już nigdy nie będzie musiała mieć długiego i nieatrakcyjnego adresu internetowego - nasza platforma darmowych aliasów www daje Ci możliwość posiadania atrakcyjnego i bardzo łatwego do zapamiętania adresu w postaci: www.twojastrona.pvv.pl. Skracacz linków na platformie pvv.pl jest bardzo prostym w obsłudze i funkcjonalnym narzędziem. Jeżeli masz bardzo ciekawą stronę lub aukcję internetową a niestety link do niej jest bardzo długi i trudny do zapamiętania, to skorzystaj z naszego skracacza linków. Twój link będzie miał wtedy postać: pvv.pl/link. Pamiętaj, nasza platforma daje Ci krótki adres dla Twojej strony internetowej oraz krótszy link łatwiejszy do zapamiętania.

Słowa kluczowe:
skrót, alias za darmo, aliasy www, aliasy, alias, skróć adres, skróć link, skracanie adresów, darmowe aliasy, skracanie linków

2010-06-28

Komentarze: Platforma darmowych aliasów www i krótkich linków

atanaro dodany, 2010-12-15 | Ocena: 5/5

Ciekawa strona ponieważ nie ma loga u góry. Odróżnia się tym samym od reszty stron. Pomysł bardzo fajny. Szata graficzna prosta, ale bardzo czytelna. Bez zbędnych udziwnień i dodatków. W dziale kontakt brakuje mi podanego adresu e-mail. Regulamin bardzo czytelny oraz konkretny.

Wizyty robotów

google 315bing 11yahoo 173
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010