Nauka rysunku Gdańsk

Zapraszamy na stronę Studio Kształtu- pracowni rysunku oferującej profesjonalne kursy rysunku dostosowane specjalnie do Naszych odbiorców. Zawsze chciałeś zdawać na architekturę? A może zawsze marzyłeś o tym, by umieć odzwierciedlać świat, w którym żyjesz? W obu tych przypadkach Nasza pracownia rysunku może Ci pomóc. Dla osób zainteresowanych zdawaniem na wydziały Architektury oferujemy specjalistyczne, dokładnie opracowane kursy zawierające pełen wachlarz zagadnień niezbędnych do poruszenia, by Nasz podopieczny nie tylko dostał się na wymarzony kierunek, ale też z powodzeniem mógł studiować. W bogatym programie zajęć zawierają się między innymi zadania z geometrii przestrzennej, rysunek zzarówno z wyobraźni, jak i natury oraz podstawy ćwiczeń projektowych, teorii kompozycji czy też historii sztuki i architektury.
Wiemy też, ile przyjemności i radości może sprawiać rysunek i malarstwo. Dlatego też nasze kursy adresowane są również do pasjonatów poszukujących możliwości do dalszego rozwoju i nauki czegoś świeżego i inspirującego. Kładąc nacisk w trakcie zajęć na wytężoną pracę, nie zapominamy o tym, jak istotnym czynnikiem jest miła i przyjemna atmosfera sprawiająca, ze kursanci chętnie wracają do Naszej pracowni.

Słowa kluczowe:
kurs, rysunek, rysunek techniczny, malarstwo, architektura, nauka, gdańsk, gdynia, trójmiasto, nauka rysunku, kurs rysunku

2012-05-01

Wizyty robotów

google 28bing 1yahoo 71
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010