naprawa komputerów

IOVO to firma powstała w 2012 roku oferująca kompleksowe usługi informatyczne, graficzne i reklamowe.
Naszą ofertę kierujemy głównie dla małych i średnich firm, instytucji z miasta Wrocław i okolic. Nasi informatycy posiadają bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie uzyskane podczas wykonywania skomplikowanych projektów informatycznych.
Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą informatycznej obsługi firm. Wybór takiego rozwiązania zwiększa bezpieczeństwo IT, obniża koszty oraz zwiększa innowacyjność przedsiębiorstwa poprzez stały dostęp do aktualnej wiedzy i nowatorskich rozwiązań.
Pogotowie komputerowe to usługa skierowana przede wszystkim do użytkowników komputerów mających problem z naprawą komputera czy z dostępem do internetu. W miarę możliwości naprawy, staramy się wykonywać na miejscu u klienta. Dzięki temu nie narażamy użytkowników na kilkudniowe rozstanie z tak ważnym w dzisiejszych czasach komputerem czy laptopem. Klient ma możliwość śledzenia na bieżąco co robi informatyk i uzyskania wartościowej wiedzy z zakresu serwisowania komputerów i obsługi programów.
Oto niekóre z naszych najpopularniejszych usług:
naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów,
konfiguracja routerów i dostępu do internetu,
usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania,
konfiguracja kopii bezpieczeństwa i odzyskiwanie danych,
czyszczenie komputerów oraz reinstalacje systemów operacyjnych
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami
Zespół IOVO

Słowa kluczowe:
naprawa komputera, wrocław, obsługa informatyczna firm, odzyskiwanie danych wrocław, odzyskiwanie danych, informatyk, serwis komputerowy wrocław, pogotowie komputerowe wrocław, serwis komputerowy, usługi informatyczne, pogotowie komputerowe, naprawa laptopów, naprawa komputerów

2012-11-03

Komentarze: naprawa komputerów

Marek dodany, 2012-11-12 | Ocena: 5/5

Polecam. Reinstalacja systemu przez firmę iovo przebiegła sprawnie. Komputer firmowy nie musiałem oddawać do serwisu, wszystko udało się wykonać na miejscu, w biurze.
Jarka dodany, 2012-11-07 | Ocena: 5/5

Troszkę długo czekałam na pana informatyka. Problem z moim komputerem okazał się banalny. Po 15 min. mój komputer był naprawiony
Olek dodany, 2012-11-07 | Ocena: 5/5

Skorzystałam z usługi pogotowia komputerowego. Naprawa mojego laptopa przebiegła szybko i sprawnie i na miejscu.
hanna dodany, 2012-11-04 | Ocena: 5/5

Jestem pod wrażeniem. Nie sądziłam że zrobicie taką fajną stronę

Wizyty robotów

google 47bing 8yahoo 403
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010