monitoring gps - Trakero.pl

Na rynku pojawiła się nowa mocna marka na rynku M2M usług telemetrycznych. Usługa TRAKERO powstała z myślą o potrzebach klientów posiadających nawet najmniejszą flotę pojazdów. Została zbudowana w oparciu o system GPS oraz GPRS. System jest dużo prostszy w obsłudze w porównaniu do dotychczasowych rozwiązań dostępnych na rynku.
Trakero umożliwia monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym za pomocą przeglądarki internetowej. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego drogiego oprogramowania, wszystko jest dostępne z każdego miejsca na świecie tam gdzie możemy tylko uzyskać dostęp do internetu. Usługa przeznaczona jest dla firm transportowych, handlowych, logistycznych, komunalnych nie zależnie od wielkości firmy. Umożliwia sprawny nadzór nad flotą pojazdów w firmie, kontrolę pracowników oraz sposób wykorzystywania pojazdów służbowych. Jak pokazują badania, wdrożenie usługi monitoringu gps umożliwia optymalizację kosztów oraz znaczne oszczędności w związku z coraz bardziej drożejącymi opłatami paliwowymi. Oszczędności widać już w pierwszym miesiącu użytkowania systemu.
W ofercie Trakero znajduje się kilka różnych urządzeń, które są używane w zależności od przeznaczenia i oczekiwań klienta. System Trakero ma wiele zalet, główną jest różnorodność urządzeń które umożliwiają podłączenie dodatkowych modułów takich jak:
- Sonda paliwa w celu badania stanu stanu paliwa, rejestrowania tankowań i ewentualnych upuszczeń paliwa
- Alarm samochodowy – w przypadku załączenia się alarmu w samochodzie system poinformuje nas sms-em na telefon komórkowy o tym fakcie
- Moduł ochrona umożliwia detekcję nieautoryzowanego poruszenia pojazdu. W przypadku wykrycia kradzieży pojazdu będziemy informowani sms-em co 3min o bieżącej lokalizacji pojazdu
- Moduł CAN – umożliwia odczyt dodatkowych parametrów samochodu jak obroty silnika, zapłon, stan licznika, przeglądy okresowe.

Słowa kluczowe:
monitoring, lokalizacja gps

2010-07-26

Wizyty robotów

google 70bing 6yahoo 143
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010