Lindy Polska

Lindy jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii połączeń komputerowych i Audio/Video. Firma powstała w 1932 roku w Niemczech a swoją pierwotną działalność skupiała na produkcji lamp naftowych, radioodbiorników i elektrycznych komponentów. Obecnie biura firmy Lindy ulokowane są na całym świecie, m.in. w Niemczech, Anglii, we Włoszech, w Szwajcarii, Francji, USA i Australii. Międzynarodowe ramię, bazujące w Anglii zaopatruje klientów w Irlandii, Hiszpanii, Skandynawii, we Wschodniej Europie, Afryce i innych państwach świata.

Od najprostszych kabli USB do najbardziej zaawansowanych switchy KVM; od rozwiązań okablowania sieciowego do najnowszych akcesorii HDTV, marka Lindy słynie z najwyższej jakości produktów, docenieniem wartości pieniądza oraz wspaniałym serwisem klienckim.

Lindy w Polsce dopiero zaczyna swoje podboje, jednak jesteśmy pewni że ta znana na świecie marka przypadnie Państwu do gustu i w niedługim czasie na dobre zadomowi się na naszym rynku, a czym mogą świadczyć pierwsze dobre opinie Klientów.

Słowa kluczowe:
przekształcenie, okablowanie strukturalne, hurtownia, hurt, producent, dystrybucja, przewody, transmisje on-line, kable, audio-wideo, akcesoria, audio

2009-12-23

Wizyty robotów

google 72bing 6yahoo 204
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010