Kosmetyki Sleek MakeUp w drogerii internetowej Zapachperfum.com

Opowieść o firmie Sleek MakeUp.
Sleek MakeUp to marka wyjątkowo młodzieńcza i świeża. Wzbudza zainteresowanie młodych kobiet z różnych środowisk. Naszym priorytetem i celem jest tworzenie produktów w ekstremalnie modnych odcieniach. Pragniemy być zawsze o krok na przód w kwestii mody i innowacjach produktów, które mogą być używane przez wszystkie Panie. Jednakże szczególnym odbiorcą, do którego kierujemy ofertę ze szczególnym naciskiem są kobiety, które mają niezadowalający wybór kosmetyków wśród marek górujące na rynku, do których tak bardzo się przyzwyczaiły. Zapraszamy do drogerii internetowej Zapachperfum.com po kosmetyki marki Sleek.Chociaż dobrze znane każdemu 12 cieni z paletek I-Divine jest dla nas hitem sprzedaży, świętujemy fakt, że jako jedyni na runku wysokogatunkowych kosmetyków oferujemy, aż 17 odcieni podkładów. Jesteśmy również dumni z faktu, że nasz ogromny asortyment produktów wysokiej jakości, figuruje na równi z uznanymi markami premium na świecie.

Z siedzibą w Londynie ( Wielka Brytania), Sleek Makeup jest ugruntowaną marką w całej Europie, Afryce Południowej, Kenii, Ghany i Nigerii z planami do podejmowania nowych terytoriów.

Perfumeria i drogeria Zapachperfum oferuje produkty marki Sleek MakeUp oraz innych producentów takich jak Elf Cosmetics, Joko, Virtual, Max Factor
2012-03-02

Wizyty robotów

google 45bing 0yahoo 23
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010