Hotele w Polsce, rezerwacja hoteli

online-hotel.pl to serwis, który każdemu turyście i biznesmenowi pomoże w doborze odpowiedniego miejsca noclegowego na terenie Polski. Komfortowe obiekty noclegowe idealnie nadające się do wypoczynku i regeneracji sił. Serwis, który ułatwi i pomaga w wyborze najlepszego hotelu, idealne hotele do wypoczynku i relaksu w trakcie wycieczek lub spotkań firmowych.
Rezerwacji w serwisie www.online-hotel.pl dokonuje się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rezerwującego wybraną usługę.
Dokument, który potwierdza zawarcie umowy o świadczenie usług turystycznych zawartych w systemie www.online-hotel.pl zgodnie ze złożonym i potwierdzonym zamówieniem oraz zaakceptowanymi przez Rezerwującego warunkami rezerwacji
System serwisu www.online-hotel.pl zawiera usługi potwierdzane w trybie automatycznym, w oparciu o zarezerwowaną dla Rezerwującego usługę oraz usługi wymagające indywidualnego potwierdzenia przez Operatora.
W przypadku usługi wymagającej potwierdzenia Operatora, odpowiedź jest przesyłana w ciągu 2 dni roboczych na adres e-mail wskazany przez Rezerwującego w formularzu.

Słowa kluczowe:
rezerwacja pokoi, noclegi, hotele

2010-05-24

Wizyty robotów

google 76bing 9yahoo 150
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010