Holowanie Wrocław

Warsztat samochodowy A-G to mistrzowska pomoc w naprawach aut, zarówno na miejscu wypadku jak i w razie potrzeby naszym warsztacie.
Terenem naszego działania jest najczęściej Wrocław i okolice, jednak wykonujemy również usługi w pozostałej części kraju jak i na obszarze Europy.

Warsztat samochodowy A-G to lata praktyki która owocuje srzetelnym serwisem, mistrzowską obsługą oraz komfortowy przewozem na lawecie, oraz bezpieczne holowanie. Nasze samochody służące do lawetowania posiadają spore wyposażenie potrzebne przy tego typu usługach. Kierowcy A-G to fachowcy w swojej branży. Te wszystkie czynniki sprawiają, iż udzielamy pomoc bardzo szybko bez marnowania zbędnie czasu a oferowane koszt są atrakcyjniejsze.
Firma motoryzacyjna to pomoc drogowa, która ubezpiecza każdy przewożony towar. Firma motoryzacyjnaposiada ubezpieczenie OCP także nie musisz się obawiać, że przewożony towar czy samochód ulegnie zarysowaniu czy innemu uszkodzeniu. Za naszą firmą przemawia również fakt, iż działamy na rynku przewozowym od 1995 roku. W czasie tych 16 lat funkcjonujemy bez przerw. Czas ten zaowocował, nawiązaliśmy wiele współprac z różnymi warsztatami w kraju i za granicą. Naszą firmę A-G może już polecić tysiące zadowolonych klientów.

603 334 801 - 24h
lawetawroclaw@wp.pl
Sikorskiego 13-17
53-659 Wrocław
NIP: 899-108-76-66
2011-05-17

Wizyty robotów

google 57bing 1yahoo 99
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010