Gadżety reklamowe - Neogroup

NeoGroup jest firmą specjalizującą się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw w gadżety reklamowe, artykuły reklamowe, artykuły promocyjne.
W stałej ofercie posiadamy gadżety reklamowe masowe, odzież reklamową oraz oryginalne gadżety ekskluzywne. Łącznie ponad 20 000 artykułów reklamowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Są to przede wszystkim produkty dobrej jakości, których wzornictwo dostosowane jest do aktualnych trendów rynkowych.
Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Głównie z Azji, Polski, Holandii i Niemiec. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów.
Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.
Gustowny upominek pozwoli budować Państwa markę oraz będzie stale (bez dodatkowych kosztów) reklamować Państwa firmę lub wyrób. Dajemy Państwu szeroki wybór kolorystyki, sposobów nadruku oraz asortymentu.

Słowa kluczowe:
gadżety z nadrukiem, parasole z logo, długopisy z logo, gadżety z logo, znakowanie, nadruki, reklama, artykuły promocyjne, artykuły reklamowe, pióra, reklamówki z nadrukiem, upominki biznesowe, gadżety reklamowe, torby reklamowe, zareklamuj swoją firmę, sitodruk, haft, grawerowanie laserowe

2010-03-22

Wizyty robotów

google 60bing 12yahoo 173
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010