Forum Ogrodnicze

Forum ogrodnicze to miejsce gdzie możesz wymienić poglądy o hodowli roślin zarówno ze znajomymi jak i specjalistami w różnych działach ogrodnictwa. W dziale mój ogród możesz pochwalić się swoim ogrodem oraz czerpać informacje z kompozycji w ogrodach jakie tworzyli pozostali ogrodnicy.

Odnajdziejsz tu też działy bardziej wyspecjalizowane dotyczące pielęgnacji ozdobnych roślin takich jak: róże, hortensje, hosty, trawy, pnącza, byliny, żarówki, iglaki oraz uprawy roślin owocowych i warzyw.

Doniczkarze, którzy hodują swoje kwiaty w mieszkaniu dzielą się między sobą swoją bezcenną wiedzą o tym jak hodowli ozdobnych donicznkowych kwiatów w dziale rośliny doniczkowe.

Jeśli masz coś wspólnego z roślinami kwiatami, warzywami i drzewami ogrodowymi lub masz w mieszkaniu małą hodowlę kwiatów doniczkowych na swoim parapecie.A może po prostulubisz pielęgnować kwiaty, to na 100% znajdziesz na tym forum ogrodniczym coś dla siebie.

Słowa kluczowe:
kwiaty ogrodowe, fora dyskusyjne, forum ogrodnicze

2012-03-15

Komentarze: Forum Ogrodnicze

kwiaciara dodany, 2012-10-20 | Ocena: 5/5

Bardzo spodobały mi się ilustrownane spisy roślin i bardzo rozbudowana baza roślin ogrodowych - kilka tysięcy opisanych odmian.
Ogrodnik dodany, 2012-03-16 | Ocena: 5/5

Bardzo dobre forum ogrodnicze. Można się wiele dowiedzieć, ale też po prostu pogadać. Polecam szczególnie dział mój ogród ;)

Wizyty robotów

google 84bing 5yahoo 35
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010