Firma windykacyjna

Firma windykacyjna WINDYKACJA Sp. z o.o. oferuje usługi dochodzenia roszczeń z finansowych z tytułu obrotu gospodarczego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Windykujemy długi na podstawie dowodów w postaci faktur lub sądowego nakazu zapłaty. Dochodzimy wierzytelności na podstawie podpisanej przez Klienta umowy zlecenia lub cesji. Działamy według scenariusza składającego się z trzech etapów: windykacji polubownej, sądowej i egzekucyjnej. Na poczet naszych działań nie pobieramy zaliczek i opłat wstępnych. Nasi Klienci płacą tylko i wyłącznie za efekty wykonanej przez nas pracy.

Oprócz usług windykacyjnych prowadzimy także działania prewencyjne mające na celu zabezpieczyć naszych Klientów przed niesolidnymi kontrahentami. Dokonujemy sprawdzeń przyszłych partnerów finansowych Klientów w BIGu. Oferujemy pakiety doraźnych środków prewencyjnych doraźnych. Są to naklejki i pieczątki na faktury opatrzone naszym logo. Produkty te dyscyplinują do terminowego regulowania zobowiązań wobec naszych Klientów i przyczyniają się do zwiększenia ich płynności finansowej.

Na naszej stronie internetowej oprócz aktualnej oferty firmy znajduje się wiele ciekawych artykułów i informacji na temat windykacji, panel dla Klienta oraz aktualizowana giełda wierzytelności.


Słowa kluczowe:
windykacja, firma windykacyjna, windykacja należności, wierzytelności, odzyskiwanie długów

5824-07-10

Wizyty robotów

google 46bing 1yahoo 87
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010