Facetaria.pl - Sklep dla Facetów

Facetaria.pl – męskie kosmetyki, męska bielizna i skarpetki oraz męskie akcesoria i przybory codziennego użytku. Luksusowe i praktyczne prezenty dla mężczyzny i chłopaka. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Zapewniamy szybką realizację zamówienia - większość towarów wysyłamy w ciągu 24 godzin bezpośrednio z naszego magazynu! Naszym Klientom oferujemy stały rabat 5% począwszy już od drugiego zamówienia.
Zamieszczamy wyjątkowo dokładny i szczegółowy opis każdego z oferowanych produktów! Chcemy aby przekazywana wiedza o produkcie znacząco i wyczerpująco przewyższała ilość informacji jakie mężczyzna uzyskałby udając się to tradycyjnego sklepu. Bogata oferta modnej i wygodnej męskiej bielizny! Łatwy dobór rozmiaru bielizny bez mierzenia. Przy każdym opisie produktu załączamy dokładną Tabelę Rozmiarów. Na naszych stronach znajdziecie Państwo praktyczne kompendium wiedzy o męskiej pielęgnacji i kosmetykach dla mężczyzn. Oferujemy przydatne akcesoria i przybory do codziennej higieny i pielęgnacji. Pędzle i maszynki do golenia, cążki do paznokci, grzebienie i szczotki do włosów, żyletki, wymienne wkłady, praktyczne akcesoria podróżne.
Zapraszamy!


Słowa kluczowe:
sklep dla facetów, sklep dla faceta, dla faceta, dla facetów, dla niego, męskie zakupy, męska bielizna, męskie kosmetyki, męskie akcesoria, upominki i prezenty dla mężczyzny, maszynka do golenia, maszynka na żyletki, pędzel do golenia

2011-01-31

Wizyty robotów

google 41bing 5yahoo 67
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010