Akademia piłkarska Football Pro Academy

Akademia Piłkarska Football Pro Academy to szkółka piłkarska oparta o nowoczesne systemy szkolenia dzieci i młodzieży. Wysoki standard programów szkoleniowych realizowany jest w przyjaznym dla nich otoczeniu, dzięki któremu dzieci zdobywają umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym.
Szkółka funkcjonuje w oparciu o najnowsze metody szkoleniowe. Pogram nauki i doskonalenia umiejętności gry dopasowany jest do młodych zawodników w wieku 5-10 lat, skupiony jest głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz grze w małych grupach.
Pierwsza faza treningowa ma za zadanie zachęcić wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piłka nożna jako forma rekreacji niesie za sobą wiele pozytywnych, zdrowotnych aspektów dla każdego uczestnika zajęć. Do każdych zajęć podchodzimy bardzo profesjonalnie.
Jednak nadrzędnym celem do zrealizowania na przestrzeni kilku lat, jest wyłapanie talentów oraz dzieci przejawiających pasję i zacięcie do uprawiania tej dyscypliny sportu, następnie rozpoczęcie treningu już na poziomie bardziej zaawansowanym.9124-10-23

Wizyty robotów

google 49bing 3yahoo 96
 
Kontakt  | Regulamin
Wspierane przez Arfooo directory © 2008 - 2010